به وب سایت صنایع شیر بصیر خوش آمدید

 

لبنیات بصیر

  • صنایع شیر بصیر یکی از شرکت های تولید کننده در حوزه لبنیات (پنیر) می باشد که درسال 1380 با خرید ماشین آلات مورد نیاز تاسیس شده و درسال 1382 تکمیل و راه اندازی گردیده است. این شرکت با تولید انواع پنیرهای لاکتیکی (سنتی)،UF،پنیر فتا،و انواع پنیر پیتزا مورد توجه قرار گرفت و درسال 1385 در راستای توسعه و تنوع محصولات و پاسخگوئی به نیاز مصرف مشتریان اقدام به تولید فرآورده های استریل و پنیر فتا به روش فراپالایش گردید.

  • در حال حاضر محصولات تولیدی شرکت عبارتند از پنیر بسته بندی 300 و 400 گرمی ، حلب های 3 و 5 کیلویی، ربع حلب ، نیم حلب ، 14،13 و 16 کیلویی و انواع پنیر پیتزا ( مخصوص ، ممتاز و ...) است که درتمامی فرآیندهای تولیدی نگرش زیست محیطی وجود داشته و با توجه به در نظر گرفتن سلامت مصرف کننده این فرآیندها انجام می شوند.

  • ضمنا برخی محصولات این شرکت با نام تجاری ، دادا به بازار عرضه می گردد.

خط مشی سازمانی

صنایع شیر بصیر در راستای ایجاد فرهنگ مشتری محوری و حفظ بقای سازمان از طریق جلب رضایت مشتریان و طرف‌های ذینفع نسبت به استقرار سیستم های استاندارد به روز در تمام سطوح شرکت اقدام نمود است.

بیشتر بدانید

بهداشت و تغذیه 10 باور غلط درباره شیر و محصولات لبنی در طول تاریخ همیشه جزء خوراکی های لازم و ضروری برای حفظ سلامت آدمی به شمار آمده اند. شیر تنها یک نوشیدنی نیست بلکه می توان آن را به عنوان یک غذای کامل هم در نظر گرفت...

مطالعه بیشتر...

بیشتر بدانید

لبنیات یکی از گروه های اصلی هرم راهنمای غذایی است که شامل شیر، ماست، پنیر، دوغ، کشک و بستنی می شود. مصرف روزانه 2 تا 4 واحد از این گروه برای همه افراد توصیه شده است.بهتر است در برنامه غذایی خود برای به دست آوردن...

مطالعه بیشتر...